- Tomvosoft - reference www stránek

Reference

Dny Ohře

Dny Ohře

Webové stránky pro společensko-sportovní akci Dny Ohře. Dny Ohře se konají 3.-5.7.2009 v Terezíně. Vytvořeno v květnu 2009.

Tetour Barevné kovy

Barevné kovy Tetour, s.r.o

Webová prezentace společnosti Barevné kovy Tetour, s.r.o. Firma má nosný program založený na prodeji měděných plochých tyčí pro výrobu rozváděčů. Vytvořeno v listopadu 2007.

Voyager Rent a Car

Voyager Rent a Car

Interaktivní internetový portál půjčovny aut. Rezervace automobilu on-line, turistické tipy. Vytvořeno leden - duben 2007.

Cézar klenotnictví Plzeň

Cézar klenotnictví Plzeň

Interaktivní webová prezentace klenotnictví. Obsáhlý katalog s pokročilým vyhledáváním. Vytvořeno červen - srpen 2005. Vytvořeno ve spolupráci s www.pevat.com

Jazyková škola Tony's English Plzeň

Jazyková škola Tony's English Plzeň

Internetové dvojjazyčné stránky Jazyková škola Tony's English. Přehledný a jednoduchý web, který propaguje jazykovou školu a nabízí kurzy pro jednotlivce i skupiny. Vytvořeno v květnu 2005.

Ubytovací agentura Trips Plzeň

Ubytovací agentura Trips Plzeň

Trojjazyčná prezentace ubytovací agentury Trips. Rozsáhlý web agentury, která zprostředkuje ubytování po celé České republice i v zahraničí. Vytvořeno v říjnu - prosinci 2005.

Totální plavání

Totální plavání

Stránka serveru Totální plavání - revoluční způsob jak se naučit plavat. Dynamicky generované s bohatým obsahem. Vytvořeno září - říjen 2003.

Studio Zdraví a Vitality Plzeň

Studio Zdraví a Vitality Plzeň

Webová prezentace Studia Zdraví a Vitality. Přehledný a jednoduchý web studia, který nabízí poradenství v oblasti zdravého životního stylu, regenerace organismu, redukce váhy. Vytvořeno v lednu 2005.

VALUE Engineering Services, s r.o.

VALUE Engineering Services, s r.o.

Správa a aktualizace internetové prezentace společnosti VALUE Engineering Services, s r.o. Anglická verze stránek společnosti vyvíjející elektroniku pro automobilový průmysl. Správa od října 2004.

SALDO PDU, s.r.o.

SALDO PDU, s.r.o.

Webová prezentace společnosti SALDO PDU, s.r.o. Česká a anglická verze stránek společnosti nabízející poradenství, daně a účetnictví. Vytvořeno v říjnu 2004.

Web prohlížeč měřených dat

Web prohlížeč měřených dat

Internetová dynamicky tvořená aplikace Web prohlížeč měřených dat zobrazuje data a grafy z měřících stanic. Pokud chcete vyzkoušet, použijte jméno a heslo demo. Vytvořeno březen - duben 2004.

Střední zdravotnická škola, Chomutov

Střední zdravotnická škola, Chomutov

Internetové stránky Střední zdravotnické školy v Chomutově. Bohatě informační stránky s jednoduchou grafikou. Vytvořeno v dubnu 2004.

Noel-Plus, s.r.o.

Noel-Plus, s.r.o.

Webové stránky chomutovské společnosti Noel-Plus, s.r.o. Tříjazyčná verze, dynamicky generované firemní stránky. Vytvořeno prosinec 2003 - únor 2004.

Mte

Intranetové stránky sw oddělení

Dynamicky generované stránky pro oddělení softwarového vývoje společnosti Panasonic. Vytvořeno v průběhu srpna 2002 až června 2003.

ZcTriatlon

Informační server západočeského triatlonu

Stránka věnovaná triatlonu v západních Čechách. Výsledky, propozice, informace a články o triatlonu a triatlonových závodech. Vytvořeno leden - únor 2003.

Na začátek stránky